Hakkımızda

Evde bayan bakıcı hizmetleri üzerine olan firmamız bir çok müşteri portföyü ve yatılı bayan bakıcı personelleri ile hizmet vermektedir. Bu hizmetleri sonucunda sizleri memnun ettiğimiz ve isteklerinizi dinleyerek sizlere en uygun bayan bakıcı konusunda yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz. Eğer bayan bakıcı’ya ihtiyacınız var ise ve istediğiniz kriterlere uyanı bulamıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzun yılların tecrübesi ile en doğru bayan bakıcıyı sizlere en uygun fiyat aralıklarında buluyoruz.

Evde Yatılı bayan Bakıcı Hizmetleri

Türkiye’nin tüm illerinde ve özellikle İstanbul’da evde yatılı  bayan bakıcı, hasta bakıcı gibi konularda hizmetlerimiz vardır. Ülkemizde bir çok hasta ve çocuk bakıcısı açığı vardır. Hasta bakıcı konusunda profesyonel ekip ile çalışmak, deneyimli bir kadro ile tanışmak isterseniz evdebayanbakici.com her zaman sizlere hizmet etmekten onur duyacaktır. Tüm personellerimiz deneyimli olup hiç bir zaman eğitimsiz bir bakıcıyı sizlere göndermiyoruz. Çalışma prensiplerimizin içinde öncelikle müşteri memnuniyeti gelmektedir. Biz % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürürken personel ve bayan bakıcı konusunda her zaman personellerin de istekleri doğrultuda iş bulmaya ve işe yerleştirmeyi hedeflemekteyiz. Böylece hem çalışacak personel memnun oluyor hem de çalıştıran kişiler veya kurum memnun oluyor. Yani doğru elemanı doğru eve çalışmaya gönderiyoruz.

Yatılı bayan yaşlı bakıcı

Aradığınız kriterlere uygun yatılı bayan bakıcıları bizler sizin için buluyoruz. Hasta anneniz veya babanız olabilir. Çocuklarınıza yeteri kadar bakmaya zaman ayıramıyor olabilirsiniz. İş hayatınızdan evinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. İşte tam bu noktada biz aradığınız özelliklerde ve kriterlerde bayan bakıcı hizmetleri sunuyoruz.