Yabancı Bayan Bakıcı

Yerli veya yabancı uyruklu bayan personelleri bulmak için zaman harcamayın. Biz sizler için 7 gün 24 saat bu hizmeti sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ile deneyimli ve tecrübeli eğitimli yatılı olarak çalışacak bayan personelleri buluyoruz. Aradığınız kriterlere uygun olan yardımcı veya bakıcı elemanlar ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Sizler için ön araştırma yapıyor ve sizlere uygun kriterler ile elemanları alıp eğitimini tamamlıyoruz. Eğitimlerde çocuk bakımı, bebek bakımı, hasta bakımı, yatalak hasta bakımı gibi konularda eğitim  veriyoruz. Eğitimlerin sonunda sizlere personelleri bilgileri ve cv leri ile beraber sunuyoruz. Her zaman daha kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

yatılı kırgız bayan

Yabancı yatılı bayan bakıcılarımız ile çocuklarınız her zaman mutlu ve bir anne şevkatin de daha bakımlı olacaktır. Çocuklarınız için aradığınız yabancı uzak doğulu ve yatılı bayan bakıcı ise bizimle iletişim geçin sizlere en uygun yatılı bayan bakıcıyı temin edelim. Portföyümüzde bir çok çeşit ve ırkta bayan bakıcılar mevcut olup istediğiniz bayan bakıcıyı bulabilmekteyiz.

İster Filipinli bayan bakıcı, ister uzak doğulu bayan yardımcı yada Nijeryalı bayan bakıcı her çeşit bayan yardımcı veya bakıcıları sizlere sunabiliyoruz. Sizlerin istediği bir zamanda sizlere ön görüştürme sağlayabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde sizlere en iyi hizmet sunmayı garanti ediyoruz.

uzak doğulu bayan bakıcı

Çocuklarınızı emin ellere bırakma vakti gelme dimi?. Geldiyse lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere istediğini kriterlerde yatılı bayan bakıcıları getirebiliriz. İletişim hattımız: 0544 665 2020

1
YATILI BAYAN BAKICI BAŞVURU FORMU
Lütfen Aradığınız Personel Bilgilerini Seçiniz
Çalıştırma ŞekliÇalıştırma Şekli Seçiniz
Personelin İzin BilgileriPersonelin İzin günlerini Seçiniz
Bakıma İhtiyacı Olan Kişin Ön Bilgileri
DurumuLütfen Durumunu Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder