Bayan Bakıcı İşi Arıyorum

Bayan bayan bakıcı işi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hemen Arayın: 0544 665 2090

Bayan bakıcı olarak çalışacak bayan bakıcılara her zaman ihtiyaç olacaktır. İyi bir ailenin yanında yatılı olarak çalışmayı düşündüğünüz an lütfen yandaki formu doldurup gönderiniz.

Böylece işinize bir adım atmış olacaksınız. Formu eksiksiz olarak doldurup gönderirseniz daha önceliğiniz olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

İşiniz hazır olduğunda sizinle bir sözleşme yapılacak ve bu sözleşe ile sizin işinizi garanti edeceğiz. Sigortasız kesinlikle çalışmayacaksınız. Evlerde yatılı olarak çalıştığınız sürece anlaştığınız ücreti alırsınız.

Müşteri temsilcilerimiz size işinizin tüm detaylarını anlatacaktır. Eğer tecrübesiz iseniz size kısa süreli eğitim verilecektir. Bu sayede işinizde daha başarılı olacaksınız.

Bayan Bakıcı İşi

Bayan bakıcı işi ilanları için lütfen yandaki formu doldurup  gönderiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Formu eksiksiz ve tam doldurunuz. Resimlerinizi göndermeyi unutmayınız. 

Resimsiz başvurular geçersiz sayılır. Resimli başvurular öncelikli olacaktır. Bunu unutmayınız lütfen. Bayan bakıcı işi için Deneyimlerinizi ve çalışma şekillerinizi belirleyiniz. Formu eksiksiz doldurduğunuzda sizler ile personel ekibimiz iletişim kuracaklardır.

Refakatçi Bayan
1
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
EĞİTİM DURUMU
MESLEĞİNİZ
BİLDİĞİNİZ YABANCI DİLLER
ARADIĞINIZ İŞ BİLGİLERİNİZ
İSTEDİĞİNİZ ÇALIŞMA ŞEKLİ
Bakıcı Olarak Çalışmak İstediğiniz Bölüm
NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURU KABUL EDEMİYORUZ !
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yatılı Bayan Bakıcı İşi Başvuru Formu

Bayan bakıcı işi; Aradığınız işi bulabilmek için sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Yatılı olarak çalışabilirsiniz. Yatılı yaşlı bakıcı, yatılı çocuk bakıcı, yatılı hasta bakıcı olarak çalışabilir ve sıcak bir ortamda yaşayabilirsiniz. Tüm çalışanlarımız için eğitimler vermekteyiz. İyi bir kariyer ve iyi bir çalışma ortamı için formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.