Covidli Hastaya Bayan Refakatçi

Covidli Hastaya Bayan Refakatçi hizmetimiz ile hastalarınıza en iyi şekilde bakıyoruz. Bayan refakatçi personellerimiz deneyimli ve tecrübeli olup hastanızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bayan Refakatçi

Covidli hastaların hastane sonrası çoğu zaman evde de bakıma ihtiyacı olmaktadır. Hastanın yanında evde bakımına yardım edecek bir refakatçiye ihtiyacı bulunur. Covidli hastanızın yanında aileden birinin kalamama gibi durumu olabilmektedir.

Refakatçi Bayan

 Hastaya Refakatçi Bayan

Bu durum sizin sağlığınız ve işiniz açısından uygun olmayabilir. Böyle bir durumda aileden birinin kalamaması hastanın bu günlerinde yalnız hissetmesiyle beraber ihtiyaçlarını da karşılamasını zorlaştırabilir. Evde bakımı uzun bir süre alabilir. Hastanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir refakatçi bulmakta zorlanabilirsiniz.

Covidli Hastaya Refakatçi Gerekli mi?

Hatanız hastaneden çıkmış testleri normale dönmüş bile olsa refakatçiye ihtiyaç duyabilir. Bilindiği gibi hastalarda bir dönem halsizlik ve yorgunluk gibi şikayetler devam etmektedir. Bu dönem bazı hastalarda daha kısa olsa da bazı hastalarda uzun bir süre devam edebilir. Halsizlik ve yorgunluk gibi şikayetler nedeniyle kişiler ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekebilir. Böyle durumlarda covidli hastaya refakatçi gerekmektedir. Bazı hastalar yaş itibariyle unutkanlık yaşayabilir. İlaçların düzenli kullanımı covid hastalarında oldukça önemlidir. Hastanede yada evde ilaç kullanımının ve hastanın genel seyrinin takibinin yapılması gerekliliktir.

Covidli hastalara bayan refakatçi

Covidli hastalara bayan refakatçi

This form does not exist

Bayan Refakatçi Hizmeti için Hemen Bizim ile İletişime Geçiniz. 0544 665 20 20

Covidli Hastaya Refakatçi ve Görevleri Nelerdir?

Refakatçinin görevleri hastanızın kişisel bakımlarına, temizliğine, günlük ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmaktır. Hastanın yemek yemesinden banyo ihtiyacına kadar yardımcı olunması gerekir. Hasta hareket etmekte zorlanıyorsa bu durumda destek olması da gerekmektedir. Kullandığı ilaçlar bulunuyorsa bunların düzenli alımını sağlamak, ayrıca oluşacak acil bir durumda sağlık ekipleriyle iletişime geçmektir. Covidli hastalarda ilave olarak pandemi nedeniyle ilaçların temin edilmesinde de yardımcı olunmalıdır. Refakatçi hastanın günlük ihtiyaçlarını, kişisel öz bakım gereksinimlerini ve hastaya ait olan kişisel eşyaların düzenli tutulmasını sağlamalıdır. Covidli hastaya refakatçi için bizimle iletişime geçiniz. Yatalak hastaya refakatçi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Covidli Hastaya Refakatçi Fiyatları Nedir?

Refakatçilik için alınan ücret bazı kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Hastanın yanında gün içinde kalınması gereken süre bu kriterlerin başında gelmektedir. Ayrıca alınacak ücret hastanın durumuna da bağlı olmaktadır. Hastanın bakım ve ihtiyaçlarının çokluğuna orantılı olarak refakatçi ücreti değişkenlik gösterebilir. Normal bir hastanıza uzun süreli bir yatılı hasta bakıcı bayan arıyorsanız yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.