Hasta Anne Bakıcı

Hasta Anne Bakıcı İçin Deneyimli Bayan Personelleri için Bizi Arayınız.

Hasta Anne Bakıcı: Evde hasta bakımı, genel olarak hastalığın teşhisinden sonra veya tedavi sürecinde ve yahut da tedavi sonrasında bakım gereken hastalar için verilen bir koruyucu sağlık hizmetidir. Kronik hastalıkların takip sürecinde ya da çeşitli hastalıkların yanı sıra yaşlı bakımı, sağlıklı yaşam takibi hizmetleri de verilebilmektedir.

Evde Bakım Hizmeti Nedir?

Evde sağlık hizmeti, hasta anne bakıcı ya da evde yaşlı bakımı, sağlık yaşam takibi ve danışmanlığı gibi sağlık hizmetlerini de içeren bir programla ihtiyaç sahiplerine gerek evlerinde gerekse hastanede yatılı olarak bulunan yakınlara yardımcı hizmet sunan kurumlardır.

Evde Bakım Hizmeti Neleri Kapsar?

Hasta, engelli yahut da yaşlı bireylerin evlerinde tedavi, bakım, muayene, tahlil gibi tıbbi bakımlarında refakat sağlanması yanı sıra hastalara ve yakınlarına psikolojik danışmanlık ve destek hizmetlerini de sunmaktadır. Hastanın yahut bakılacak kişinin durumuna göre özel olarak yapılan ön araştırmadan sonra en uygun hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Böylece yakınlarınızın yaşam kalitesi güvenilir ve sağlıklı hizmet ile korunmuş hatta artırılmış olur.

Hasta Anne Bakıcı

Hasta Anne Bakıcı

Uzman ve Tecrübeli Refakat Hizmeti Tercih Sebebi

Evde sağlık hizmeti, hasta anne bakıcı, rehabilitasyon süreci ve hastalık sonrası tedavi ya da uyum süreçleri gibi hizmetler için uzman ve tecrübeli kişilerin görevlendirilmesi elzem ve öncelikli bir konudur. Alanında uzman ve tecrübeli refakatçilerin gözetiminde süreçlerin takibi ile daha kolay atlatılması yanı sıra gerekli durumlarda doktor ve hemşire teminine de özen gösterilmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumumuz alanında tecrübeli ve uzmanlaşmış kadroları yanı sıra yine tecrübeli kişilerin gönüllülük esasına göre de çalışabilmektedir. Özellikle bayan hastalar için hassas başvurular için deneyimli hasta anne bakıcı hizmetiyle yakınlarınızı güvenilir ve tecrübeli refakatçılarımıza emanet edebilirsiniz.

Bayan refakatçi ve bakım hizmetleri için geniş kadrolarımızla her yaş için dilediğiniz bayan refakat elemanını seçmeniz de mümkün.

 

1
YATILI BAYAN BAKICI BAŞVURU FORMU
Lütfen Aradığınız Personel Bilgilerini Seçiniz
Çalıştırma ŞekliÇalıştırma Şekli Seçiniz
Personelin İzin BilgileriPersonelin İzin günlerini Seçiniz
Bakıma İhtiyacı Olan Kişin Ön Bilgileri
DurumuLütfen Durumunu Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yabancı Uyruklu Refakat Hizmeti Arayanlar İçin

Tercihe göre yabancı uyruklu bakım hizmeti de sunulabilmekte olan kurumumuzda yüksek müşteri memnuniyeti ile en uygun hizmeti sizin tercihinize bırakıyor. Uzak doğulu, Filipinli, Nijeryalı bayan bakıcı seçenekleriyle yalnız hasta ve yaşlı yakınlarınıza değil evde bakımını ya da eğitimini sağlamak istediğiniz çocuklarınız ve genç bireyler için de eğitimli kadromuzla hizmet veriyoruz. İstediğiniz ve tercih ettiğiniz kriterlere uygun bakım görevlilerimizi bakıcı portföyümüzden cv’leri ile seçmeniz size bırakılmaktadır.