Afrikalı Bayan Bakıcı

Hasta Anne Bakıcı İçin Deneyimli Bayan Personelleri için Bizi Arayınız.

Afrikalı Bayan Bakıcı

Zamanı gelince ailelerimizden ayrı kalarak başka evlerde başka hayatlar kurmaya başlıyoruz ve aile büyüklerimiz tek başlarına kalıyorlar. Gün içi koşturmalar ve işe gidilmek zorunda kalınınca aile büyüklerinin yanına günlük uğramalarda azalmaya başlıyor. Eğer aile büyüğü hastaysa akıllarımız tamamen onların yanında kalıyor. Bu yüzden sizlere aile büyüklerinize en iyi şekilde yardımcı olsun diye evde yatılı yabancı bakıcılar buluyoruz.

 Aile büyüklerinize hem arkadaşlık yapıp hem de onların günlük işlerine yardımcı oluyorlar.

 Yabancı olmaları sizi endişelendirmesin. Çünkü çalışanlarımız yeteri kadar Türkçe bilmektedir.

 Temizlik

 Aile büyüklerinizin ihtiyacı olan her şeyi afrikalı bayan bakıcı yapar. Aile büyüğünüzün kişisel ihtiyaçları dışında evin temizliğini ve düzenine de yardımcı olmaktadır.

 Evin günlük temizliği ve günlük ihtiyaçlarını aile büyüklerinizin ya da sizin istediğiniz şekilde afrikalı bayan bakıcı yapar.

 Yemek

 Bakıcınızın Afrikalı olması aile büyüğünüzün ağız tadını değiştirmesini gerektirmez. Bakıcınız sizin istediğiniz her türlü yemeği yapmaktadır.

 Hastanızın diyet listesi var ise onu hastaya eksiksiz bir şekilde uygulayacak ve sizi bilgilendirecektir.

 Evde istediğiniz bir disiplin düzeni varsa onu uygulayacaktır. Bu tamamen sizin ve aile büyüğünüzün seçimine ve isteğine bağlıdır.

 Hasta Bakıcılığı

 Hastanızın ilaç düzeni var ise afrikalı bayan bakıcı tarafından bu düzen devam ettirilir ve size her konuda bilgisini verir.

 Hastanızın her türlü bakıma ihtiyacı var ise bakıcı hastanızın bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 Eğer hastanız felçli ise ve hastanızın yapması gereken hareketler var ise bakıcınız, hastanıza yapılması gereken hareketleri yaptıracaktır. İsterseniz bakıcınız hastanızın doktoru ile iletişim halinde olacaktır.

 Arkadaşlık

 Bakıcılarımız işlerini en iyi şekilde hallettikleri gibi güler yüzleri ile aile büyüklerinizle güzel bir arkadaşlık kurabilirler. Böylece Aile büyükleriniz kendilerini rahatsız hissetmezler. Bir süre sonra bakıcıları bakıcı olarak değil aile bireylerinden biri gibi hissetmeye başlarınız.

 Onların cana yakınlığı ve samimi olmaları sizin daha rahat güvenmenizi sağlayacak ve gözünüz arkada kalmayacaktır.

 Gün içerisinde istediğiniz saatte onlara ulaşıp aile büyüklerinizle daha çok iletişimde kalabilirsiniz.

 İstediğiniz düzeni bakıcılarımıza anlatabilirsiniz onlar en iyi şekilde yerine getireceklerdir. Eğer içinize sinmeyen bir şey olursa bakıcınızla konuşup halledebilirsiniz.

1
YATILI BAYAN BAKICI BAŞVURU FORMU
Lütfen Aradığınız Personel Bilgilerini Seçiniz
Çalıştırma ŞekliÇalıştırma Şekli Seçiniz
Personelin İzin BilgileriPersonelin İzin günlerini Seçiniz
Bakıma İhtiyacı Olan Kişin Ön Bilgileri
DurumuLütfen Durumunu Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yabancı Uyruklu Refakat Hizmeti Arayanlar İçin

Tercihe göre yabancı uyruklu bakım hizmeti de sunulabilmekte olan kurumumuzda yüksek müşteri memnuniyeti ile en uygun hizmeti sizin tercihinize bırakıyor. Uzak doğulu, Filipinli, Nijeryalı bayan bakıcı seçenekleriyle yalnız hasta ve yaşlı yakınlarınıza değil evde bakımını ya da eğitimini sağlamak istediğiniz çocuklarınız ve genç bireyler için de eğitimli kadromuzla hizmet veriyoruz. İstediğiniz ve tercih ettiğiniz kriterlere uygun bakım görevlilerimizi bakıcı portföyümüzden cv’leri ile seçmeniz size bırakılmaktadır.